lept, akvarel
20 x 13 cm
Signatura: VKomárek 77
2009
litografie, aut. tisk
12,5 x 21 cm
Signatura: Petr Ptáček 2009
2009
litografie, aut. tisk
21 x 14 cm
Signatura: Petr Ptáček 2009
litografie
21 x 10 cm
Signatura: Knobloch
litografie
10,5 x 20 cm
Signatura: Knobloch
litografie
15 x 11 cm
Signatura: Knobloch
litografie 82/100
15 x 11 cm
Signatura: J. Chudomel
litografie
11 x 22 cm
Signatura: J. Chudomel
litografie
11 x 21 cm
Signatura: J. Chudomel
litografie 23/107
9 x 13 cm
Signatura: Chudomel
15 x 10 cm
Signatura: VKomárek
15 x 10 cm
Signatura: VKomárek
16,5 x 8 cm
Signatura: VKomárek
linoryt 102/200
16,5 x 7,5 cm
Signatura: VKomárek
linoryt 86/200
16,5 x 8 cm
Signatura: VKomárek
10,5 x 7 cm
Signatura: VKomárek
serigrafie 52/90
10 x 8 cm
Signatura: F. Peterka
serigrafie 102/180
12,5 x 7,5 cm
Signatura: F. Peterka
12,5 x 8 cm
Signatura: F. Peterka
kresba tuší a bělobou
7 x 4 cm
Signatura: F. Peterka
19 x 11 cm
Signatura: VKomárek
21 x 20,5 cm
Signatura: na rubu Komárek
15 x 15 cm
Signatura: VKomárek
15 x 12 cm
Signatura: VKomárek