linoryt 6/100, linoryt
12,5 x 6 / 7 x 5 cm
Signatura: 2 x K. Šafář
2 x litografie
7 x 6,5 / 7 x 6,5 cm
barevná litografie
15,5 x 10 cm
Signatura: Seydl
akvarel, lité laky
18 x 25,5 cm
Signatura: Blažíček
lept 100/100
11,5 x 9,5 cm
Signatura: P. Čampulka 1987
19 x 12,5 cm
Signatura: Jiří Beránek
11 x 7,5 cm
Signatura: D. Chatrný
barevná litografie 87/100
23,5 x 17 cm
Signatura: Hodonský 1993
barevný linoryt
23,5 x 14,5 cm
Signatura: Houra 83
linoryt 8/100
16,5 x 11,5 cm
Signatura: Jaroslav Šváb
litografie
6,5 x 5 cm
Signatura: M. Švabinský
2 x litografie
8,5 x 6 / 12 x 8,5 cm
Signatura: 2 x Jaroslav Kovář
2 x litografie
11,5 x 7 / 8,5 x 13 cm
Signatura: Raimund Ondráček
2 x litografie
8,5 x 6,5 / 12 x 9 cm
Signatura: V. Polášek, V. Polášek v tisku
litografie, lept
8,5 x 6,5 / 8,5 x 6 cm
Signatura: 2 x A. Nauman
litografie
7 x 6,5 / 7 x 6,5 cm
2 x barevný linoryt
16 x 11 / 16 x 11,5 cm
2 x barevná litografie
10 x 6 / 17,5 x 11 cm
Signatura: 1 x C. Bouda, 2 x C. B. v tisku
2 x linoryt
16 x 11 / 16 x 11 cm
litografie, barevný dřevoryt
9 x 14 / 8,5 x 4,5 cm
Signatura: 2 x Lukavský
2 x dřevoryt
12 x 8,5 / 9,5 x 7 cm
Signatura: 2 x Janoušek
2 x linoryt
15 x 7,5 / 18 x 9 cm
Signatura: 2 x L. Rusek
2 x grafický list
7 x 5 / 7 x 4 cm
Signatura: C. Bouda, Bouda
1954
2 x litografie
8,5 x 6,5 / 8 x 5,5 cm
Signatura: 2 x Mahelka