2000
barevná litografie 67/80
11,5 x 7 cm
Signatura: Marina Richter 2000
2005
barevná litografie 91/100
10,5 x 7 cm
Signatura: Marina Richter 05
olej, karton
35 x 50,5 cm
Signatura: LD Cína Jelínek
litografie
29 x 14,5 cm
tisk
21 x 10 cm
Signatura: Valter 1989
11 x 9 cm
Signatura: Ota Janeček
olej, lepenka
34,5 x 50 cm
Signatura: PD Mokatan MS
pálená hlína, politura
v. 58 cm
7 x 6 cm
Signatura: L. Jiřincová
pálená hlína
v. 35 cm
Signatura: VD nečitelná 58
21 x 14,5 cm
15,5 x 9,5 cm
Signatura: E. F. 46 v tisku
19 x 11,5 cm
Signatura: F. Kobliha
cca 1974
bronzová plastika, č.1512
V. 11,5 cm
Signatura: D Dalí
11,5 x 7 cm
Signatura: Jos. Lada 49 v tisku
zlacený cín
16,5 x 16,5 cm
Signatura: autorké razítko na rubu
11,5 x 7 cm
15 x 8,5 cm
14,5 x 8 cm
barevná serigrafie 114/170
15 x 15 cm
Signatura: PD Novosad 79
12 x 8 cm
13 x 8,5 cm
barevná serigrafie, autorský tisk
50 x 25 cm
Signatura: PD Novosad 79
barevná serigrafie 32/200
58 x 58 cm
Signatura: PD Novosad 73