lept 54/90
12,5 x 8,5 cm
Signatura: Michaela Lesařová - Roubíčková 01
barevná litografie
10 x 12 cm
Signatura: Rathouský 2001
originální fotografie
6 x 4 cm
Signatura: Honza Malý
alugrafie
18,5 x 12,5 cm
alugrafie
18,5 x 12,5 cm
alugrafie
18,5 x 12,5 cm
olej, plátno
80 x 99 cm
Signatura: PD F 67, na blind rámu LN Frauknecht
24 x 16 cm
Signatura: v tisku CB
22 x 18 cm
olej, překližka
36 x 51 cm
Signatura: PD Fr. Kocourek
1899
olej, plátno
50 x 30 cm
Signatura: sign. LD K. Špillar V Paříži 99
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
mramorová plastika
v. 27,5 x 51,5 cm
Signatura: sign. dole B. Benda
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
uhel, papír, plátno
60 x 89,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, malířská lepenka
16,5 x 32 cm
Signatura: sign. LD Vlaho Bukovac
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
1899
olej, plátno
99 x 55,5 cm
Signatura: sign. PN J. Loukota 99
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
111 x 86 cm
Signatura: sign. PD A. Frolka
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, dřevo
20,5 x 32 cm
Signatura: sign. PD V. Jansa
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
bronzová plastika
výška 27 cm
Signatura: sign. dole Horejc 1938
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
bronzová plastika
v. 62 cm
Signatura: sign. dole Horejc 23
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
bronzová plastika
v. 49 cm
Signatura: sign. na plintě Štursa
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, kvaš, karton
62 x 48 cm
Signatura: sign. PD B. Jaroněk
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
90 x 74 cm
Signatura: sign. na blind rámu O. N.
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, lepenka
29 x 36 cm
Signatura: sign. PU Jaro Procházka
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, překližka
21 x 28 cm
Signatura: sign. LD Leo Fitz
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |