34,5 x 28 cm
Signatura: na rubu autorské razítko
42 x 29,5 cm
14 x 27 cm
23 x 27 cm
Signatura: Manes.
kombinovaná technika, uhel, tuš
12 x 19 cm
21 x 28 cm
Signatura: Manes., M.
originální fotografie
16,5 x 37,5 cm
strukturální grafika
25 x 17 cm
Signatura: Zeithammel
serigrafie 36/40
16 x 32 cm
Signatura: A. Kordíková 82
originální fotografie - bromografie
15,5 x 11 cm
Signatura: autorké slepotiskové razítko
2009
barevná litografie, aut. tisk
24 x 36 cm
Signatura: Petr Ptáček 2009
barevná litografie 10/120
26 x 30 cm
Signatura: J. Valečka
2004
olej, deska
80 x 46 cm
Signatura: LD Ivo Medek - Kopaninský - 2004
barevná litografie 54/100
37 x 26 cm
Signatura: Jiří Slíva
barevná litografie 54/100
37 x 26,5 cm
Signatura: Jiří Slíva
kresba tuší, akvarel, karton
41,5 x 59 cm
Signatura: DU Jar. Vožniak
2009
barevná litografie 72/100
43 x 28 cm
Signatura: Ivan Ouhel 2009
olej, karton
40 x 50 cm
Signatura: Vl. Mirvald na rubu
2009
barevná litografie 94/100
29 x 43 cm
Signatura: Ivan Ouhel 2009
olej, plátno
85 x 81 cm
Signatura: DU Valter 89
2009
barevná litografie 54/100
22 x 31 cm
Signatura: I Komárek 2009
barevný dřevoryt, autorský tisk 3/6
30 x 39,5 cm
Signatura: DU Valter 74
2009
barevná litografie 50/100
30 x 46 cm
Signatura: I Komárek 2009
asambláž, dřevěná deska
100 x 71,5 cm
Signatura: Jaroslav Vožniak 1991 na rubu