17 x 20 cm
15,5 x 9 cm
15,5 x10,5 cm
barevná litografie 47/60
20 x 15 cm
Signatura: Jiří Bouda 78
lept 47/60
19,5 x 14 cm
Signatura: M. Králová
suchá jehla 47/60
19,5 x 12 cm
Signatura: V. Komárek
barevná litografie
16,5 x 22,5 cm
Signatura: P. v tisku
lept 47/60
15 x 12 cm
Signatura: Škarohlíd 78
lept 47/60
15 x 11 cm
Signatura: I. Kantůrková 1980
lept 47/60
17,5 x 11,5 cm
Signatura: L. Jiřincová
lept 17/30
19 x 12,5 cm
Signatura: L. Jandová 78
barevná litografie 47/60
21,5x 13 cm
Signatura: L. J. Kašpar
lept 47/60
18,5 x 13 cm
Signatura: E. Bednářová 79
lept 47/60
15 x 10,5 cm
Signatura: Igor Ševčík 1980
lept 47/60
15,5 x 10 cm
Signatura: Istler 45
15,5 x 6,5 cm
Signatura: Istler
23,5 x 17 cm
Signatura: Toyen v tisku
15,5 x 9 cm
21 x 11,5 cm
12,5 x 15,5 cm
1898
9,5 x 6,5 cm
Signatura: M. Švabinský 1898 v tisku
19 x 13,5 cm
Signatura: Janoušek 90
kolem r. 1390
zlato a tempera na dřevěném panelu
36 x 26,3 cm
Vyvolávací cena: | 10 500 000 Kč |
před r. 1750
olej na dubovém dřevě
21,5 x 25,6 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |