grafický list
19 x 15 cm
2004
14 x 9 cm
Signatura: Adriena Šimotová 2004
18 x 10 cm
Signatura: L. Rusek
litografie 48/135
10,5 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1995
8,5 x 6 cm
Signatura: J. K. 33 v tisku
litografie
23,5 x 15 cm
barevná litografie
11,5 x 17,5 cm
Signatura: Jüngling 79
barevná litografie 114/200
26,5 x 21 cm
Signatura: Jüngling 75
litografie 125/150
24 x 22,5 cm
Signatura: F. Volf
lept, akvatinta 1/60
16 x 12 cm
Signatura: nečitelná
5,5 x 7 cm
Signatura: O. Janeček
barevná litografie
18,5 x 10 cm
Signatura: Dillinger v tisku
20 x 13 cm
Signatura: Janoušek
barevná litografie
23,5 x 18 cm
Signatura: C. B. v tisku
12,5 x 7,5 cm
Signatura: K. Šafář
16 x 10 cm
Signatura: Dagmar Berková 70
barevná litografie
22,5 x 15,5 cm
Signatura: M. v tisku
litografie
17 x 11,5 cm
Signatura: Ota Janeček
akvarel
20 x 30 cm
Signatura: Sopko 93
grafický list
19 x 27,5 cm
Signatura: Jankovič
PC grafika
19 x 26 cm
Signatura: Jankovič
1924
uhel, papír
20 x 29 cm
Signatura: Foltýn 24
linoryt, voskový pastel
12,5 x 9,5 cm
Signatura: Valter K.
13,5 x 9,5 cm
Signatura: Valter K.