serigrafie 58/80
70 x 70 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 95
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
2006
67 x 100 cm
Signatura: sign. PD 43/70 Sýkora 2006
Vyvolávací cena: | 98 000 Kč |
chromovaný plech, dřevo, laky
70 x 70 cm
Signatura: sign. vzadu Hugo Demartini
Vyvolávací cena: | 370 000 Kč |
olej, plátno
105 x 83 cm
Signatura: sign. na rubu Josef Žáček
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
90. léta 20. s
16,8 x 14,6 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olej, sololit
115 x 162,5 cm
Signatura: sign. PD P. Nešleha 90
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
1998 - 2006
olej, akryl, mat, plátno
220 x 190,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 1998 - 2006
Vyvolávací cena: | 690 000 Kč |
30 x 42 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 87
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
2000
komb. technika, karton
63 x 49 cm
Signatura: sign. DU V. Gebauer 2000
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
akryl, plátno
51 x 65 cm
Signatura: sign. NU A. Lamr 01
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
2007
bronzová plastika
výška 23,5 cm
Signatura: sign. zespodu K 07
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1991 - 1992
olej, sololit
75 x 107 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 91-2
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
olej, plátno
70 x 60 cm
Signatura: sign. LD I. Ouhel 98
olej, sololit
30 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD Valter K 81
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
116 x 105 cm
Signatura: sign. PD Remírek Valter K 93
2006
akryl, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Pastrňák 2006
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
27,5 x 6 cm
28 x 6,5 cm
muchláž
10,5 x 29 cm
Signatura: monogram 84
litografie
12 x 9 cm
Signatura: Vladimír Preclík 86
14,5 x 7 cm
Signatura: Ed. Milén
kresba uhlem
30 x 21,5 cm
Signatura: S. Podhrázský 79
barevná litografie 110/200
23 x 14 cm
Signatura: Brehovzský 1974
litografie
17 x 11 cm
Signatura: M. v tisku