2009
barevná litografie 50/100
31,5 x 44 cm
Signatura: V. Bláha 2009
198
barevná litografie 21/65
47 x 64,5 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták 80
60. léta 20. století
olej, plátno
130 x 65 cm
Signatura: PD R. Weisner
barevná litografie, autorský tisk
54 x 37,5 cm
Signatura: LIesler 93
barevná litografie 106/130
37,5 x 48 cm
Signatura: Liesler 85
kombinovaná technika, papír
31 x 21 cm
Signatura: PD V. Z. 44
30.léta 20.století
akvarel, karton
26 x 36 cm
Signatura: PD Foltýn
48 x 37,5 cm
Signatura: Liesler 92
2009
barevná litografie
37 x 54 cm
Signatura: Načeradský 2009
akvarel, karton
18 x 27 cm
Signatura: DU OJ 21. II. 45
2009
barevná litografie
37,5 x 48 cm
Signatura: Načeradský 2009
2009
litografie
37,5 x 54 cm
Signatura: Načeradský 2009
33 x 26 cm
Signatura: DU Tichý 42
2005
38 x 54,5 cm
Signatura: Jakub Špaňhel 2005
kresba tužkou, papír
20 x 13 cm
Signatura: LD Tichý 39
2007
60 x 44,5 cm
Signatura: Špaňhel 2007
kombinovaná technika, papír
31 x 40 cm
Signatura: PD Vl. Hofman 1930
kolem 1860
barevná litografie
17 x 25 cm
kolem 1860
barevná litografie
17 x 25 cm
kresba tuší, papír
18 x 25 cm
Signatura: PD P. Kotík 1926
olej, malířská lepenka
30 x 37 cm
Signatura: PN P. K.
kolem 1860
barevná litografie
17,5 x 22 cm
Signatura: nečitelná v tisku
tuš, tempera, karton
31 x 25,5 cm
Signatura: PD Endre Nemes
originální fotografie
17,5 x 23 cm
Signatura: autorké razítko na rubu + přípis