22 x 13 cm
9,5 x 14,5 cm
Signatura: OE 57 v tisku
strukturální grafika
16,5 x 16,5 cm
Signatura: Hampl 67
olej, lepenka
56 x 90 cm
Signatura: PD Lukášek
akvarel
17 x 12 cm
Signatura: FZ 27
litografie 10/30
15 x 10,5 cm
Signatura: E. Š. 1997
kresba tuší, běloba
13,5 x 17 cm
Signatura: Freiwillig
suchá jehla 5/10
10 x 7 cm
Signatura: Olga Čechová 73
2006
16,5 x 22 cm
Signatura: 2006 M. Šnajdr
20,5 x 14 cm
Signatura: Klápště 87
12,5 x 13,5 cm
Signatura: monogram 58/99
20 x 13,5 cm
Signatura: Anderle
12 x 16,5 cm
Signatura: F.
10,5 x 13 cm
Signatura: Frei, Freiwillig
kresba tuší, běloba
11 x 15,5 cm
Signatura: Frei, Freiwillig
suchá jehla, pastel
21,5 x 6,5 cm
Signatura: Anderle
1665 - 68
olej na plátně, rentolováno
136 x 74 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 2 100 000 Kč |
kolem roku 165
olej na plátně, rentolováno
220 x 185 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 3 200 000 Kč |
před r. 1710
olej na plátně
141 x 107,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 4 800 000 Kč |
před r. 1720
olej na plátně
50 x 68 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
před r. 1720
olej na plátně
50 x 68 cm
Signatura: neznačeno
cca 1690 - 170
olej na dubové desce
41 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD Nellius
Vyvolávací cena: | 370 000 Kč |
1887
olej na plátně
100 x 66 cm
Signatura: sign. LN M. Pirner. 1915., PN 1887
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1854
olej na plátně
71 x 108 cm
Signatura: sign. PD ABubák 1854
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |