komb. technika, tempera, kvaš, pastel, karton
45 x 62 cm
Signatura: sign. LD Liesler 66
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
akryl, sololit
49 x 59 cm
Signatura: sign. PD Paderlík 91
olej, plátno
80 x 65 cm
Signatura: sign. LD Chaba 78
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
53,5 x 65 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 62
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
akvarel, karton
31 x 43 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 69
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
43,5 x 56 cm
Signatura: sign. PD Kopecký
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
bronzová plastika
v. 30 cm
Signatura: sign. na plintě J. Kavan 67
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
komb. technika, tempera, karton
37 x 24 cm
Signatura: sign. LN Jan Bauch 1976
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
komb. technika, karton
49 x 69 cm
Signatura: sign. PD K. Souček 72
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, sololit
49 x 37 cm
Signatura: sign. PD F. Volf 79
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olej, plátno
85 x 55 cm
Signatura: sign. PD Klápště I. XII. 95 Ina
originální fotografie
40 x 29,5 cm
Signatura: sign. LD Jan Saudek, PD 1889
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
raportáž
34,5 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář 89
Vyvolávací cena: | 43 000 Kč |
koláž
50 x 35 cm
Signatura: sign. na rubu razítkem Jiří Kolář Atelier PS 1083
Vyvolávací cena: | 41 000 Kč |
80. léta 20. století
kolážovaný objekt, chiasmáž
délka 29 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
koláž
39,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář 91
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
80. léta 20. století
kolážovaný objekt, chiasmáž
délka 40 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
80. léta 20. století
kolážovaný objekt, chiasmáž
výška 5,5 cm, průměr 14 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
koláž
39,5 x 39,5 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Jiří Kolář PS 68 326
koláž
39,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář 92
80. léta 20. století
kolážovaný objekt, chiasmáž
15 x 51 x 30 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
koláž
39,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář 82
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu M Medek 1968
Vyvolávací cena: | 870 000 Kč |
lept, karton
21 x 13,5 cm
Signatura: sign. DU V. Boudník 1963
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |