70. léta 20. století
litografie 10/40
28 x 23,5 cm
Signatura: JMařanová
70. léta 20. století
litografie 10/40
28,5 x 23,5 cm
Signatura: JMařanová
litografie 19/100
42 x 30 cm
Signatura: VJ
grafický list
20 x 13 cm
Signatura: Č. Kafka
grafický list
20 x 28 cm
Signatura: Čestmír Kafka
kresba pastelkami
25,5 x 17 cm
Signatura: Bou 15.5.1950
1951
grafický list
20 x 18,5 cm
Signatura: Bou 28.1.1951
grafický list, č. 3
22,5 x 16,5 cm
Signatura: VBoudník 1948
triptych, barevný dřevoryt
29,5 x 24 cm
6 počítačových grafik 83/100
19,5 x 14 cm
Signatura: Jankovič 79
kvaš, tuš, karton
19,5 x 15,5 cm
Signatura: C. V. Mch.
kvaš, tuš, koláž, karton
14,5 x 10 cm
Signatura: C. V. Mch.
kvaš, tuš, karton
18 x 17,5 cm
Signatura: C. V. Mch.
kvaš, tuš, karton
19 x 14,5 cm
Signatura: C. V. Mch.
kvaš, tuš, karton
22 x 18 cm
Signatura: C. V. Mch.
kvaš, tuš, karton
18,5 x 13,5 cm
Signatura: C. V. Mch.
kvaš, tuš, karton
18,5 x 13,5 cm
Signatura: C. V. Mch.
kvaš, tuš, karton
19 x 14,5 cm
Signatura: K. V. M.
kvaš, tuš, karton
19 x 12,5 cm
Signatura: C. V. Mch.
kvaš, tuš, karton
19 x 13,5 cm
Signatura: C. V. Mch.
kvaš, tuš, karton
20,5 x 13,5 cm
Signatura: C. V. Mch.
kvaš, tuš, karton
20 x 15 cm
Signatura: C. V. Mch.
kvaš, tuš, karton
19 x 13 cm
Signatura: Mch.
kvaš, tuš, karton
19 x 13 cm