kvaš, tuš, karton
34 x 28 cm
Signatura: PD J. Mukařovský
1970, 1968
2 x linoryt
19 x 8 / 15 x 10 cm
Signatura: L. Rusek 1970, L. Rusek 68
1968, 1968
2 x dřevoryt
7,5 x 4,5 / 9 x 6,5 cm
Signatura: 2 x Emil Kotrba 1968
1978, 1978
2 x litografie
13,5 x 9,5 / 13,5 x 9,5 cm
Signatura: 2 x Vlad. Veselý 78
kvaš, tuš, karton
28,5 x 35,5 cm
Signatura: PD J. Mukařovský Mnch.
2 x linoryt
13 x 9 / 14 x 9 cm
Signatura: M. Houra, Houra 76
litografie
41 x 52 cm
Signatura: PD J. Mukařovský
1961, 1963
2 x litografie
12,5 x 9 / 10 x 6,5 cm
Signatura: Emil Kotrba 1961, Emil Kotrba 1963
1973, 1965
barevná litografie, litografie
7 x 6 / 7 x 5,5 cm
Signatura: 2 x Emil Kotrba
barevná litografie, barevná litografie 53/125
14,5 x 10,5 / 10 x 8 cm
Signatura: 1 x Roučka
olej, karton, dřevěná deska
26,5 x 51,5 cm
Signatura: LD Ludvík Schneiderka
2 x lept
5 x 5 / 4,5 x 5 cm
Signatura: Olga Vychodilová
2 x litografie 93/110
5 x 3,5 / 5 x 3,5 cm
Signatura: 2 x Jeňýk Pacák
olej, lepenka
49,5 x 63 cm
Signatura: PD F. Škrabánek 32 U Herálce
různé techniky
18 x 14 / 30 x 49 cm
Signatura: 2 x P. K., 6 x P. Kotík
2 x dřevoryt
12,5 x 6,5 / 10,5 x 5 cm
Signatura: 2 x A. Grmelová
2006
olej, plátno, lepenka
17,5 x 11,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel 06
suchá jehla 26/50, 34/50
11,5 x 7,5 cm
Signatura: 2 x V. Komárek
9 x linoryt
19 x 7 / 4,5 x 6 cm
Signatura: Liesler 61 v tisku
2006
olej, plátno, lepenka
23 x 10 cm
Signatura: PD I. Ouhel 06
grafický list
15 x 12 cm
Signatura: monogram v tisku
19 x 13 cm
Signatura: Hana Čápová
kombinovaná technika, autorský tisk
19,5 x 13 cm
Signatura: Anna Khunová
11,5 x 16,5 cm
Signatura: PD J. Z., LN 12. V. 34