barevný lept 161/200
21,5 x 14,5 cm
Signatura: PD A. Brunovský 1973
13 x 8,5 cm
Signatura: L. Kuklík 1997
19 x 12,5 cm
Signatura: Jiří Beránek
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signatura: LD V 36
serigrafie 108/200
22,5 x 15,5 cm
Signatura: A. Born
litografie
20 x 8 cm
Signatura: Oldřich Kulhánek 92
kresba tuší, akvarel
60 x 44 cm
Signatura: LD Karel Toman
barevná litografie 87/100
23,5 x 17 cm
Signatura: Hodonský 1993
19,5 x 13,5 cm
Signatura: Karel Demel
barevná litografie 118/200
50 x 40 cm
Signatura: PD V. Sychra 1959
lept 32/50
17,5 x 8 cm
Signatura: J. Pileček 80
litografie
17 x 9 cm
Signatura: Seydl
olejová tempera, karton, sololit
50 x 65 cm
Signatura: PD J. Grus
suchá jehla, pozdější tisk
13 x 8 cm
2003
litografie
13 x 6,5 cm
Signatura: O. Kulhánek 2003
olej, překližka
39 x 50 cm
Signatura: PD V. Podivská
barevná litografie
23,5 x 15 cm
Signatura: C. B. v tisku
barevná litografie
23 x 15 cm
Signatura: C. B. v tisku
15 x 12 cm
Signatura: Liesler
15 x 9 cm
Signatura: J. Váchal v tisku
průmyslová přílohová litografie
12,5 x 13 cm
1918
16,5 x 12,5 cm
1918
16,5 x 12,5 cm
Signatura: J. L. 18 v tisku
litografie
17 x 10,5 cm