22,5 x 26 cm
Signatura: M., Manes.
23 x 26 cm
Signatura: Manes.
litografie, akvarel
20 x 30 cm
Signatura: Ant. Kučera 46
23 x 33 cm
barevná fotolitografie
27 x 20 cm
zinkografie 2/300
27 x 19 cm
Signatura: M. Troup
20,5 x 17 cm
zinkografie 2/300
28 ,5 x 18,5 cm
Signatura: M. Troup
kresba tuší a perem
17 x 20 cm
Signatura: R. Kolář
litografie s podtiskem
9,5 x 9 cm
Signatura: L. J. Kašpar
litografie
23 x 13 cm
měkký kryt, autorský tisk
23 x 13 cm
Signatura: Josef Vaic
dobový hlubostisk
23 x 17,5 cm
12 x 8,5 cm
Signatura: v tisku monogram KPK 38
15 x 11 cm
Signatura: F. Naske 58
grafický list 191/200
16 x 13 cm
Signatura: nečitelná
lept 76/80/II.
17 x 13,5 cm
Signatura: M. Blabolilová
lept 17/100
12 x á,5 cm
Signatura: Olga Vychodilová 85
23 x 19 cm
Signatura: Št
22 x 17 cm
Signatura: VK - 36
22 x 17 cm
Signatura: v tisku VK - 32
22 x 17 cm
Signatura: v tisku VK - 32
22 x 17 cm
Signatura: v tisku VK - 33
lept 20/80
15 x 11 cm
Signatura: Stuchlík 79