kresba tuší, akvarel
21,5 x 30 cm
Signatura: ML+K, na rubu Jaroslav Malák
1921
olej, plátno
32,5 x 50 cm
Signatura: LD O. Koníček 21
kresba tuší, akvarel, pastel
21 x 31 cm
kresba tuší, akvarel
21 x 29,5 cm
12 x kresba tuší, kvašová běloba
12 ks 22 x 26,5 cm
1915
kresba tuší, akvarel
23,5 x 36 cm
Signatura: LN J. Váchal
73 x 42 cm
Signatura: PD M. Švabinský
kresba tuší, akvarel, pastel
23,5 x 31 cm
fix, pastel
17 x 26 cm
kresba tuší, akvarel
22,5 x 32,5 cm
42,5 x 31 cm
Signatura: LD M. Švabinský 39
fix, pastel
19,5 x 25 cm
kresba tuší, akvarel, pastel
21,5 x 31 cm
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 34
1915
olej, plátno
141 x 98 cm
Signatura: LD Camill Stuchlík 1915
fix, pastel
16,5 x 25 cm
fix, pastel
20 x 26 cm
kresba tuší, akvarel, pastel
23 x 30 cm
kresba tuší, akvarel
21,5 x 30,5 cm
barevná litografie 96/100
18 x 29 cm
Signatura: Ivo Ševčík 1980
31 x 23 cm
Signatura: Jos. Kočí
28,5 x 17,5 cm
Signatura: V. Komárek
barevná litografie 96/100
18 x 29 cm
Signatura: Ivo Ševčík 1980
barevná litografie
18,5 x 23,5 cm
Signatura: M&K Svolinský