asambláž, olejové laky, pryskyřice, kresba
122 x 90 cm
Signatura: sign. PD Z Beran 84
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1988, 1990
olej, plátno
70 x 80 cm
Signatura: sign. LD Valter 88, DU Valter 90
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: sign. PD Vatler K 81
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
75 x 65 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 85
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
100 x 90 cm
Signatura: sign. PD Valter 2. 6. 82
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
barevná serigrafie 110/125
56 x 56 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku 110/125 Sýkora 70
Vyvolávací cena: | 37 500 Kč |
barevná serigrafie 32/100
56 x 38 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 70
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
serigrafie 30/100
59 x 42 cm
Signatura: sign. na rubu 30/100 Sýkora
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
pastel, papír
60 x 55 cm
Signatura: sign. DU Boštík ´93
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž
52 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1990
2004
olej, lepenka
30 x 40 cm
Signatura: sign. PD Miloš Ševčík 2004
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
tuš, pastel, akvarel, koláž
40,5 x 28 cm
Signatura: sign. DU monogram LN 21/8/86
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
bronzová plastika, autorské lití, mramorový podstav
v. 10 x d. 30 cm
Signatura: sign. vzadu F. Štorek - 70
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
olej, plátno
180 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák březen 1999
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kresba uhlem
25,5 x 19,5 cm
Signatura: PD K. Černý
kresba tuší, pastel
14,5 x 41 cm
Signatura: PD Cyril Chramosta 71
2007
lept 33/50
33,5 x 23 cm
Signatura: Kolenčík 2007
kresba tuší, akvarel
16 x 46 cm (výřez)
Signatura: PD Chramosta 56, LD "Dubá"
2006
barevná litografie 44/50
41,5 x 29,5 cm
Signatura: R. Konvička 06
2003
barevná litografie 71/150
46 x 30,5 cm
Signatura: monogram 2003
pastel, tuš
62 x 49 cm
Signatura: PD K. Jílek 67
2002
barevná litografie 30/50
40 x 28 cm
Signatura: Pro 2002
lept 34/50
20 x 16,5 cm
Signatura: Jan Hladík 1998
barevný pastel
36 x 55 cm (výřez)
Signatura: PD Petr Dillinger