barevná litografie 68/132
13 x 9 cm
Signatura: Bím
litografie 1/50
18,5 x 11 cm
Signatura: J. Šerých 65
litografie
12 x 8,5 cm
Signatura: V Hejna
litografie
8,5 x 13 cm
Signatura: Karel Toman 65
reprodukce původního dřevorytu
12 x 9,5 cm
12 x 16,5 cm
Signatura: V. Komárek 68
19 x 11,5 cm
suchá jehla, novotisk
5 x 4 cm
15,5 x 12,5 cm
Signatura: Zdeněk Hajný uvnitř dvoulistu
18. století
mědirytina
12,5 x 7,5 cm
Signatura: M. Pölzel v tisku
litografie
5,5 x 9 cm
Signatura: J. Sůra na paspartě, J.S.45 v tisku
rytina
20 x 25,5 cm
Signatura: Henry Winkles v tisku
21 x 15,5 cm
Signatura: Ant. Majer, A.M. v tisku
litografie, autorský tisk
22,5 x 11 cm
Signatura: Krista 76
litografie, autorský tisk
26 x 10 cm
Signatura: Krista 76
litografie, autorský tisk
22 x 9,5 cm
Signatura: Krista 76
litografie
6 x 4 cm
Signatura: Tichý
litografie
14 x 6,5 cm
Signatura: C. Bouda, monogram CB v tisku
5 x 4 cm
Signatura: V. Sivko 72
litografie
9 x 6,5 cm
Signatura: Emil Kotrba 1966
litografie
15 x 8 cm
Signatura: Krista
olej, lepenka
66 x 71 cm
Signatura: PD Nedvěd 60
18. století
polychromovaná dřevěná plastika
v. 18 cm
olej, lepenka
32,5 x 45 cm
Signatura: PD Max