kolem 1935
olej, plátno
57 x 98 cm
Signatura: sign. PD Žufan
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1924
olej, plátno
72 x 95 cm
Signatura: sign. LN P. Kotík 1924
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
64 x 80 cm
Signatura: sign. LD Brož 38
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1906
olej, plátno
50 x 61 cm
Signatura: sign. LD Kahler 06
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 26 cm
Signatura: sign. PD Famíra
1918
olej, plátno
56 x 49 cm
Signatura: sign. na rubu Z. Rykr 15/XII 1918 s dedikací
kolem r. 1928
olej, plátno
62 x 122 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
52 x 82 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 40
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, malířská lepenka
32 x 42 cm
Signatura: sign. PD M. Kopf 39
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
75 x 100
Signatura: sign. LD Linka Procházková
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
55 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 44
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, malířská lepenka
27 x 35 cm
Signatura: sign. LD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
58,5 x 73,5 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 42
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
akvarel, karton
35 x 26 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olej, plátno
48 x 63 cm
Signatura: sign. Willi Novak.
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, karton
19,5 x 28 cm
Signatura: sign. PD V Špála 44
Vyvolávací cena: | 580 000 Kč |
1917
18 x 12,5 cm výřez
Signatura: sign. PD V. Špála
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
1927 - 29
barevné pastelky, papír
22 x 28 cm
Signatura: sign. LD Král
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
1913
akvarel, lepenka
29,5 x 43 cm
Signatura: sign. PD VŠ 13
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kresba tuší, ruční papír
31 x 42 cm
Signatura: sign. PD K. Černý 46
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
barevná litografie 5/100
40,5 x 51 cm
Signatura: sign. PD K. Černý 957
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kresba tužkou, papír
25 x 37 cm
Signatura: sign. monogramem P. K. 28
kresba tužkou, papír
20 x 25 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 927
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
originální fotografie
26 x 20 cm
Signatura: sign. PD slepotiskovým razítkem
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |