litografie 55/60
59,5 x 49 cm
Signatura: UD Anderle
olej, plátno
41,5 x 68,5 cm
Signatura: LD K. Živný 47
olej, lepenka
47 x 63 cm
Signatura: LD Fr. Myslivec 1935
olej, plátno
40 x 70 cm
Signatura: PD K. Hofman
litografie
14,5 x 9 cm
7,5 x 4,5 cm
13,5 x 8,5 cm
43,5 x 30,5 cm
Signatura: LN Kaláb 37
13,5 x 8,5 cm
13 x 9,5 cm
suchá jehla, kvaš
14 x 11,5 cm
Signatura: PD J. Jíra
barevná litografie
6,5 x 5 cm
15,5 x 11 cm
Signatura: Mucha v tisku
1898
grafický list
12,5 x 13,5 cm
Signatura: 8. 9. 98 M. Švabinský v tisku
barevná litografie
18,5 x 12,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
17 x 11,5 cm
barevná litografie
18,5 x 12 cm
Signatura: C. B. v tisku
barevná litografie
18,5 x 12 cm
Signatura: C. B. v tisku
barevná litografie
18 x 11,5 cm
Signatura: C. B. v tisku
12 x 18,5 cm
13 x 18,5 cm
17,5 x 11,5 cm
barevná litografie
6,5 x 5 cm
11,5 x 12,5 cm