50 x 66 cm
Signatura: PD V. Wünsche 44.
olej, karton
50 x 70 cm
Signatura: na rubu J. Duša
10 x 7,5 cm
Signatura: Istler 95
barevná litografie, autorský tisk
15,5 x 37,5 cm
Signatura: Cyril Chramosta
1964, 1963, 1964
3 x linoryt
17,5 x 9,5, 15,5 x 11, 15 x 10,5 cm
Signatura: 3 x M. Hruška
195+6, 1960, 1963
suchá jehla, linoryt, lept
5,5 x 7,5, 8 x 15, 10 x 15,5 cm
Signatura: Kršič Bihdan 56, 2 x B. Kršič, 3 x monogram BK v tisku
1962, 1961
serigrafie, barevný linoryt
21,5 x 7, 19 x 8,5 cm
Signatura: Heřmanová V. Menčík, Věra Heřmanová + Václav Menčík
suchá jehla, autorský tisk
8 x 11 cm
Signatura: Mejstřík 50.
14,5 x 10 cm
Signatura: nečitelná
litografie, pastel 46/50
16,5 x 12 cm
Signatura: Dagmar Berková 1978
1954
akvarel
44 x 65 cm
Signatura: Troup 54
uhel, karton
51 x 81 cm
Signatura: Troup
58 x 80 cm
Signatura: Troup
2009
10 x 7,5 cm
Signatura: Petr Ptáček 2009
2009
barevná litografie 42/65
14,5 x 10,5 cm
Signatura: Bím 09
2009
barevná litografie 20/100
6 x 15 cm
Signatura: Petr Ptáček 2009
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
34 x 25 cm
Signatura: Olbram Zoubek
29 x 16,5 cm
Signatura: Olbram Zoubek
19,5 x 15 cm
Signatura: Olbram Zoubek
barevná litografie
8 x 14,5 cm
barevná litografie
8 x 14,5 cm
1912
27,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Kupka v tisku, PD razítko Kupka
mědirytina
27 x 35 cm
barevná litografie
33 x 24,5 cm
Signatura: monogram MK v tisku