ocelorytina
6 x 4 cm
Signatura: M Š v tisku
1954
olej, plátno
63 x 75 cm
Signatura: LD Josef Zamazal 1954
litografie
21,5 x 14,5 cm
Signatura: C B v tisku
20 x 10 cm
15 x 5,5 cm
suchá jehla, akvatinta 5/50
49,5 x 35,5 cm
Signatura: PD Sendlerová 79
2 x lept
18,5 x 24 / 21 x 24 cm
Signatura: 2 x PD Joža Uprka
1979 / 1985
serigrafie 13/40
84 x 59 cm
Signatura: PD Rudolf Sikora 1979/85
serigrafie 113/125
69,5 x 53 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 81
16 x 9 cm
Signatura: Štyrský 36. v tisku
tisk z perforovaného plechu, zkušební autorský tisk
52,5 x 76 cm
Signatura: LD zkouška 1972 Kučerová, PD aut.tisk Kučerová 1972
5 x suchá jehla
28,5 x 20,5 / 25,5 x 30,5
Signatura: 4 x Bochořákova-Dittrichová, 5 x Bochořáková-Dittrichová v tisku
5 x barevný dřevoryt 35/100
18,5 x 24 / 29,5 x 21 cm
Signatura: 5 x Bochořáková-Dittrichová, 1 x monogram BD v tisku
21 x 36 cm
Signatura: C. M. Thuma
2002
akryl, karton
70 x 100 cm
Signatura: Jakub Špaňhel 2002 na rubu
barevná litografie 30/100
28 x 19 cm
Signatura: PD Ivan Ouhel 95
16,5 x 25,5 cm
Signatura: UD Seydl
barevný lept, akvatinta
29,5 x 23,5 cm
Signatura: UD Eva Hašková 1978
barevná litografie 18/80
24,5 x 16,5 cm
Signatura: UD J. Šerých 82
grafický list
20 x 10 cm
Signatura: UD N. Synecká
barevná litografie
23 x 23 cm
tempera
21,5 x 27,5 cm
Signatura: PD Šrámek 66
olej, lepenka
50 x 61,5 cm
Signatura: PD Musil
mezzotinta
31,5 x 43 cm
Signatura: PD V. E. Rada