2010
lept 37/80
11,5 x 9 cm
Signatura: Tomáš Hřivnáč 2010
barevná serigrafie 44/120
35 x 53,5 cm
Signatura: PD Zippe 97
barevná serigrafie 50/100
26 x 17,5 cm
Signatura: PD Janoušková 97
2010
lept 26/80, III. stav
12 x 9 cm
Signatura: Tomáš Hřivnáč 2010
akvarel
57,5 x 41 cm
Signatura: PD Dědičová 94
lept 63/100
10,5 x 6,5 cm
Signatura: Anderle
barevná litografie
21 x 15 cm
Signatura: Jiří Slíva
tempera
41,5 x 58,5 cm
Signatura: PD Dědičová 94
14,5 x 10,5 cm
Signatura: A. Macková
kombinovaná technika, tuš, akvarel, pastel
42 x 58 cm
Signatura: PD Načeradský 96
suchá jehla, pastelky
15,5 x 12 cm
Signatura: Anderle
barevná litografie 9/9, III.stav
54 x 40 cm
Signatura: PD P. Šmaha 85
litografie, autorský tisk
49 x 38 cm
Signatura: PD P. Šmaha 85
barevná litografie 6/110
31,5 x 23 cm
Signatura: PD Z. Sion 95
chiasmáž
29,5 x 20,5 cm
Signatura: monogram LN 95
14,5 x 13 cm
Signatura: J. J. Králík 93
2008
25,5 x 17 cm
Signatura: Karel Trinkewitz
lept 20/200
33,5 x 23,5 cm
Signatura: PD P. Melan
16 x 6 cm
Signatura: Seydl
kombinovaná grafická technika 81/200
23,5 x 33 cm
Signatura: PD Jaroslava Pešicová
10 x 7,5 cm
Signatura: Istler 95
lept 76/110
39,5 x 30 cm
Signatura: PD Nešleha P. 2001
kresba tužkou, voskový pastel, tuš, ruční papír
36 x 24 cm
Signatura: UD Jan Bauch
11 x 8 cm