suchá jehla 23/50
32 x 20 cm
Signatura: O. Smutný 01
2000
barevná serigrafie 48/70
31,5 x 21,5 cm
Signatura: T. Klímová 2000
lept 34/50
20 x 16,5 cm
Signatura: Jan Hladík 1998
barevná litografie 30/50
37 x 28 cm
Signatura: Xénia Hoffmeisterová
2000
kombinovaná technika, plátno
135 x 90 cm
Signatura: Smeitink 2000 na rubu
email, plátno
74 x 65,5 cm
Signatura: V. Rožánek na blindrámu
1913
barevná litografie
112 x 58 cm
Signatura: LD monogram JU v tisku
1. pol. 18. st
olej, plátno
138,5 x 177 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1805
olej, plátno
74,5 x 91,5 cm
Signatura: sign. PD C: Postl 1805
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
kolem 1750
olej, plátno
96 x 53,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno, rentolováno
27 x 40,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1872
olej, plátno
55 x 76,5 cm
Signatura: sign. PD Hugo Ullik 1872
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
kvaš, akvarel, karton
30 x 17 cm
Signatura: sign. PD monogram VH
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
mědirytina, 2. stav
41 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD W. Hollart fecit
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kvaš, akvarel, karton
19 x 27 cm
Signatura: sign. PD William Hunt
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kolem r. 1900
39 x 29 cm
Signatura: sign. PN René Reinecke
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1889
olej, plátno
55 x 82 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Věšín 1889
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
tempera, lepenka
49 x 68 cm
Signatura: sign. PD Hugo Baar
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kresba tužkou, karton
21,5 x 13 cm
Signatura: sign. PD Mucha
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
kresba uhlem, karton
93,5 x 151 cm
kresba uhlem, karton
93,5 x 129 cm
1911
barevná litografie
165 x 82 cm
Signatura: sign. PD Mucha 11 v tisku
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
110 x 138 cm
Signatura: sign. LD J. Obrovský 29
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
15 x 15 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |