originální fotografie
17,5 x 23,5 cm
Signatura: Süsenbek - 1935.
40 x 60 cm
Signatura: PD Lukášek
lept, kolorovaná varianta 1/1
49,5 x 33,5 cm
Signatura: UD Jiří Anderle 1994
tempera, papír
50 x 70 cm
Signatura: PD K. Souček 65, LD 17/9 65
originální fotografie
17,5 x 23,5 cm
Signatura: 1935 - Süsenbek
27,5 x 20 cm
Signatura: J. M. Najmr
31 x 22,5 cm
Signatura: H. Bochořáková - Dittrichová
olej, plátno
71 x 96,5 cm
Signatura: PD Jaroš P.
19 x 24,5 cm
Signatura: Josef Čapek 1933 - 5
olej, plátno
71 x 108 cm
Signatura: PD Petr Jaroš
16,5 x 11 cm
Signatura: v tisku M 1946
litografie
17,5 x 12,5 cm
Signatura: ŠM 55 v tisku
litografie
17 x 13 cm
Signatura: ŠM 55 v tisku
14 x 10 cm
Signatura: Jiří Anderle
lept 95/100
5,5 x 15 cm
Signatura: P. Hlavatý, autorké razítko na rubu
12 x 9 cm
Signatura: Istler 98
barevná litografie
16,5 x 7 cm
Signatura: Jiří Bouda 92
suchá jehla 88/100
14,5 x 10 cm
Signatura: Katarína Vávrová
litografie
14,5 x 10 cm
Signatura: Olga Čechová
19,5 x 25 cm
Signatura: Aleš Vaic
1909
3 x dřevoryt
3ks 7,5 x 9 cm
Signatura: 3 x monogram v tisku
24,5 x 18,5 cm
Signatura: T. F. Šimon, T. F. Šimon 1925 v tisku, autorské razítko
monotyp
32,5 x 30 cm
Signatura: J. Krejčí 61
15,5 x 10,5 cm
Signatura: Istler