litografie 8/33
30 x 21,5 cm
Signatura: K 90
olej, tužka, vrypy, sololit
54 x 45,5 cm
Signatura: PD Vašica O.
linoryt, akvarel 35/50
20 x 30 cm
Signatura: I. Ouhel 2001
litografie
30 x 21 cm
Signatura: PD Kubašta, LD Kubašta v tisku
1913
barevná suchá jehla
22,5 x 14,5 cm
Signatura: LD Kupka v tisku, PD razítko Kupka
olej, malířská lepenka
27,5 x 36,5 cm
Signatura: PD Josef Zamazal, LD 1933
olej, plátno
45,5 x 35 cm
Signatura: PD nečitelná (Veselý 50?)
suchá jehla, varianta s kresbou 1/1
31 x 26,5 cm
Signatura: UD Jiří Anderle 1983
2005
linoryt, akvarel 27/50
30 x 19,5 cm
Signatura: I. Ouhel 05
1971, 2003
ofset 59/60
42 x 29,5 cm
Signatura: D. Chatrný 71, 03
lept, suchá jehla, akvatinta 1/3, 2.stav
25,5 x 28,5 cm
Signatura: Talabardon 64
66,5 x 49,5 cm
Signatura: LD Baránková 97
lept, akvatinta
27 x 37,5 cm
Signatura: AJ Alex
1905
12 x 19 cm
Signatura: Engelmüller, F. Engelmüller - 05 v tisku
kombinovaná technika, překližka
40 x 49 cm
Signatura: LD J. Krejčiřík 99
olej, malířská lepenka
27,5 x 48 cm (výřez)
Signatura: PD R. Brun
akryl, plátno
85 x 68 cm
Signatura: PD N. Armutidis 91
akryl, plátno
72 x 59,5 cm
Signatura: PD J. Krejčiřík 97
barevná litografie
16 x 13 cm
15 x 10 cm
olej, plátno
55 x 55 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 81
15 x 11 cm
15,5 x 11,5 cm
9 x 7 cm