akryl, sololit
37 x 38,5 cm
Signatura: UD Načaredský 97
tempera, kvaš, pastel
42 x 58 cm
Signatura: PD Načeradský 97
akryl, plátno
71 x 53,5 cm
Signatura: Načeradský 74 na rubu
tuš, tužka, akvarel, pastelka
20 x 29 cm
Signatura: Holý
kvaš, pastel
58 x 43 cm
Signatura: PD Načeradský 77
19,5 x 17 cm
Signatura: Matuška, autorské razítko na rubu
21,5 x 14,5 cm
27 x 17,5 cm
Signatura: XX, přípis na rubu
27 x 19 cm
Signatura: XX, přípis na rubu
olej, plátno
85 x 65 cm
Signatura: LD Chaba
17,8 x 9,3 cm
Signatura: LD Tichý 45
kresba tuší, akvarel
29 x 17,5 cm
Signatura: XX, přípis na rubu
1935 - 1938
olej, malířská lepenka
50 x 64 cm
Signatura: LD Multrus
kresba tuší, akvarel
17,8 x 27,5 cm
Signatura: XX, přípis na rubu
olej, překližka
33 x 41 cm
Signatura: PD K. Holan 42
kresba tuší, pastel, ruční papír
18 x 28 cm
Signatura: K. Nepraš na rubu
kvaš
28 x 20 cm
Signatura: D. Čížková na rubu + přípis
kvaš
22 x 17 cm
olej, lepenka
46,5 x 52 cm
Signatura: PD Kojan
kolem 1930
olej, plátno
50 x 75 cm
Signatura: LD Kojan
kolem 1925-1927
olej, plátno
66 x 71 cm
Signatura: PD V. Beneš
kvaš
26,5 x 18,5 cm
olej, malířská lepenka
41 x 49 cm
Signatura: LD J. Štolovský
kvaš
22,5 x 34,5 cm