15 x 19,5 cm
Signatura: J. Holoubek 87
12,5 x 9 cm
Signatura: Istler 96
19,5 x 13 cm
Signatura: L. Jandová
16 x 11,5 cm
Signatura: Klápště 92, Klápště 92 v tisku
18,5 x 9,5 cm
2008
14 x 9 cm
Signatura: Kristian Kodet 08
16,5 x 9,5 cm
barevná litografie
26 x 19 cm
Signatura: C. B. v tisku
barevná litografie
26 x 19 cm
Signatura: C. B. v tisku
barevná litografie
19 x 11,5 cm
Signatura: Jiří Bouda 76
litografie
26,5 x 18,5 cm
Signatura: Baránková 94
linoryt, akvarel
18,5 x 9,5 cm
Signatura: Valter K
21,5 x 17,5 cm
Signatura: Jan Jemelka 87
14,5 x 9 cm
Signatura: monogram J.V. v tisku
barevná litografie
22,5 x 16,5 cm
barevná litografie
23 x 16,5 cm
17,5 x 9 cm
Signatura: V. Komárek
suchá jehla 7/12
13,5 x 9,5 cm
Signatura: Lehoučka 75
11 x 8 cm
Signatura: Dalibor Matouš 85
barevná litografie
20,5 x 28,5 cm
Signatura: Matouš
8,5 x 7 cm
Signatura: Mědílek
22,5 x 18 cm
Signatura: Jan Měřička 96
19 x 11 cm
Signatura: Zd. Mézl
litografie 39/110
10,5 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Kubíček 1991