olej, lepenka
32 x 26 cm
Signatura: PD Famíra
1924
olej, plátno
72 x 95 cm
Signatura: LN P. Kotík 1924
1902
olej, plátno
37 x 53 cm
Signatura: PD L. Kuba 1902
1911
olej, plátno
70 x 61 cm
Signatura: LD monogram VR 11
olej, plátno
81 x 111 cm
Signatura: PD Rom. Havelka 1927
31 x 36 cm
Signatura: PD Jan Bauch 1946
olej, plátno
46 x 62 cm
Signatura: PN J. Směšný 152/1941
olej, plátno
86 x 92 cm
Signatura: PD Průcha
olej, karton
52 x 42 cm
Signatura: PD Fr. Kaván Pozdní podzim
kresba tuší, akvarel
40 x 34 cm
Signatura: LD Max Švabinský 1923
15 x 15 cm
1911
barevná litografie, kašírováno na kartonu
165 x 82 cm
Signatura: PD Much 11 v tisku
mědirytina, 2. stav
41 x 46,5 cm
Signatura: PD W. Hollar fecit
2000
akryl, olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 00
kresba perem
17 x 11 cm
Signatura: PD V. Z. 44.
olej, karton
33 x 35 cm
Signatura: PD Fr. Bílek 1927
18 x 25 cm
Signatura: PD P. Kotík 1926
1912
kresba tužkou, oboustranná
18 x 12 cm
1952
olej, karton
29,5 x 19 cm
Signatura: PD Matal - 52
olej, lepenka
62 x 48 cm
Signatura: PN VH.
olej, plátno
46 x 66 cm
Signatura: PD Lev Š 32
akvarel
39 x 50 cm
Signatura: PD Willi Nowak
20 x 13 cm
Signatura: LD Tichý 39.
kolem 1912 - 1913
15 x 9 cm