2 x lept
12,5 x 9 / 12,5 x 9 cm
Signatura: 2 x nečitelná
9,5 x 7 cm
Signatura: nečitelná
akvarel
29,5 x 21 cm
Signatura: nečitelná
10 x 12,5 cm
Signatura: nečitelná, monogram JB v tisku
14 x 9,5 cm
Signatura: UD Tichý 57
kresba tuší, akvarel
24 x 17 cm
Signatura: RA 58
olej, sololit
35 x 90 cm
Signatura: PD Musil
olej, malířská lepenka
48,5 x 33 cm
Signatura: PD S. Zorn
barevný lept, akvatinta 49/100
31 x 31 cm
Signatura: PD J Kavan 80
akvarel, tužka
35 x 29 cm (výřez)
Signatura: LD R. Marko
olej, překližka
36,5 x 27 cm
Signatura: PD J. H. Slatina 44
kresba tuší, akvarel
22,5 x 19 cm
Signatura: PD Foltýn
akvarel, karton
54,5 x 75 cm (výřez)
Signatura: PD Boh.Dvorský. 48
originální fotografie - bromografie
15,5 x 11 cm
Signatura: autorské slepotiskové razítko
litografie 19/200
26,5 x 34,5 cm
Signatura: M. Holý 71
19 x 13,5 cm
Signatura: J. Šerých
litografie 19/200
41,5 x 26,5 cm
Signatura: K. Svolinský
2002
kombinovaná grafická technika
36 x 29,5 cm
Signatura: Eva Adamcová 2002
grafický list
45 x 36 cm
Signatura: PD G Braque v tisku
ofset, papír, lepenka 142/200
135 x 74,5 cm
Signatura: PD Milan Kunc 93
2004
patinovaný bronz 26/30
14,5 x 15 cm
Signatura: PD L. Kozák 2004
10 x 7,5 cm
Signatura: Istler 95
litografie
64 x 48 cm
suchá jehla 23/50
32 x 20 cm
Signatura: O. Smutný 01