11 x 8 cm
40. léta 20. století
14,5 x 9,5 cm
akvarel
20,5 x 16 cm
Signatura: PD Ondrová
2002
lept 97/170
19,5 x 14 cm
Signatura: J. Šerých 02
barevná litografie 81/150
19 x 13,5 cm
Signatura: Jiří Bouda 98
olej, karton
27,5 x 39 cm
Signatura: PD Lukášek 1945
barevná litografie
18,5 x 14,5 cm
Signatura: Hampl 70
pastel, plátno
12 x 15 cm
Signatura: PD Janeček
olej, karton
50 x 62 cm
Signatura: PD W. Horný 58
kresba tužkou, akvarel
28 x 24 cm
Signatura: LD P. K. 25
suchá jehla 42/100
14,5 x 10,5 cm
Signatura: Mědílek
19 x 13,5 cm
Signatura: J. Šerých
14,5 x 13 cm
Signatura: J. J. Králík 93
28 x 40 cm
Signatura: PD V. Rožánek
lept 18/40
13,5 x 8,5 cm
Signatura: Istler
suchá jehla 1/3, akvarel
11 x 9 cm
Signatura: OvčáčekE. 57, monogram OE 57 v tisku
kombinovaná grafická technika
18 x 24,5 cm
Signatura: PD f. malý
suchá jehla, varianta s kresbou 1/1
31 x 26,5 cm
Signatura: UD Jiří Anderle 1983
grafický list
45 x 36 cm
Signatura: LD G Brague v tisku
pálená hlína
32,5 x 27 cm
Signatura: UD Z. F. 70
12 x 9 cm
Signatura: Istler 98
12 x 9 cm
Signatura: Istler 98
grafický list, papír na barevném papíře
21 x 29,5 cm
Signatura: 1980 Jiří David na rubu
barevná litografie 8/10, autorský tisk
16 x 12,5 cm
Signatura: Liesler 79, Liesler 79 v tisku