10 x 6 cm
13 x 8,5 cm
Signatura: Škarohlíd 1993
2004
18 x 8 cm
Signatura: L. Rusek 2004
dřevoryt 24/100
13 x 9 cm
Signatura: Kamila Štanclová
tuš, akvarel
13,5 x 9 cm
Signatura: M Antonovič
22 ,5 x 13,5 cm
Signatura: F. Duša
17,5 x 15,5 cm
Signatura: Jan Paroubek 85.
15 x 11,5 cm
Signatura: Teissig 81
akvarel
19,5 x 15 cm
Signatura: F. X. Jokel 1939.
barevná litografie
14 x 19 cm
Signatura: Jiří Drozd 78
barevná litografie, autorský tisk
15 x 18,5 cm
Signatura: Jiří Drozd 78
18 x 11,5 cm
Signatura: V. Komárek
15 x 10 cm
Signatura: Karel Chaba
2000
lept, akvatinta
16,5 x 12,5 cm
Signatura: J. Brázda 2000
27,5 x 43 cm
Signatura: K. Vysušil 57
25 x 11,5 cm
Signatura: Tichý 48
2009
barevná litografie 46/100
52,5 x 69 cm
Signatura: Singer 09
barevná litografie 99/100
49 x 65,5 cm
Signatura: Liesler 78
2009
barevná litografie 87/100
37,5 x 54 cm
Signatura: R. Franta 09
2009
barevná litografie 52/100
37,5 x 54 cm
Signatura: Komárek 2009
2009
barevná litografie 93/100
37 x 53,5 cm
Signatura: J. Valečka 2009
2009
barevná litografie 41/100
37,5 x 54 cm
Signatura: M. Rittstein 2009
2006
barevná litografie 48/50
44 x 55 cm
Signatura: Špaňhel 2006
2009
barevná litografie 54/100
48,5 x 32,5 cm
Signatura: J. Válová 09