olej, sololit
60 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Janeček 62
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
kombinovaná technika - symetrická grafika, autorský
34,5 x 49 cm
Signatura: sign. DU Vladimír Boudník 1967 II.
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, lepenka
18 x 25 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, lepenka
57 x 47 cm
Signatura: sign. na rubu Málek 15. XI. 57
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: sign. DU P. Kotík 65, na rubu P. Kotík 1965
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
patinovaná sádra
16 x 60 x 6 cm
Signatura: sign. na rubu 27/3/61
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kresba tuší, pastel, fix
73 x 51 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1969 čas : 24 hod.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kolem 1986
hlína, na skládané vatě
59,5 x 87,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, tempera, koláž, asambláž
76 x 66 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kotík1978
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, špony, plátno
85 x 116 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
akryl, sololit
34 x 26,5 cm
Signatura: sign. DU Málek VII. 71
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
komb. technika, karton, laťovka
24,5 x 28,3 cm
Signatura: sign. na rubu Paula Mautner 1978
Vyvolávací cena: | 62 000 Kč |
55 x 59,5 cm
Signatura: sign. na rubu Paula Mautner 1975
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, sololit
36 x 41 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
olej, sololit
23 x 61 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 61
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
56 x 73 cm
Signatura: sign. PD K 979 N Y
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kombinova technika, papír
31 x 22 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kombinovaná technika, papír
31 x 22,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, sololit
33,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. LD Matal 68
olej, plátno
70 x 35 cm
Signatura: sign. PD Matal 85
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, dřevěná deska
35 x 25,5 cm
Signatura: sign. PD Matal 78, na rubu Matal 78
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
barevná litografie 7/30
55 x 41 cm
Signatura: sign. PD Istler 94
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
smalt, plech
50 x 50 cm
Signatura: sign. PN Endre Nemes 55, LD Nemes 55
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
vypalovaný dřevěný reliéf
90 x 90 cm
Signatura: sign. uprostřed monogram EO 83, na rubu Eduard Ovčáček 1983
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |