litoofset
28 x 22 cm
Signatura: .Orlik. v tisku
litografie
24 x 16 cm
Signatura: HR. v. V. 97.- v tisku
barevná litografie
28 x 21 cm
Signatura: Grasset v tisku
heliogravura
20 x 27,5 cm
Signatura: značeno v tisku
heliogravura
20 x 24 cm
Signatura: 1897 HR. v. Volkmann v tisku
heliogravura
21,5 x 28 cm
barevná litografie
27,5 x 18 cm
barevná litografie
17 x 25 cm
litografie
29,5 x 22 cm
Signatura: Fantin v tisku
heliogravura
18 x 27 cm
Signatura: LD v tisku nečitelná
litografie
24 x 30 cm
Signatura: H P. Dillon v tisku
heliogravura
27,5 x 20 cm
Signatura: H. V. v tisku
litografie
35,5 x 19 cm
Signatura: R Zander? ( Z Lander? )
barevná litografie
33 x 24,5 cm
Signatura: Moser Kolo v tisku
heliogravura
26,5 x 17 cm
Signatura: Cornelia Paczka
akvarel, kvaš
51 x 35 cm
Signatura: monogram HV
lept 39/55, autorský tisk
17 x 18 cm
Signatura: D. Chatrný 65
barevná serigrafie 1/30
69,5 x 90 cm
Signatura: Jankovič 80
olej, plátno
84 x 106 cm
Signatura: PD Rud. Uherek 1927
koláž
21,5 x 30 cm
Signatura: PD JK 91, na rubu Jiří Kolář
olej, překližka
99,5 x 79,5 cm
Signatura: PD HKo 35
olej, plátno
92 x 86 cm
Signatura: PD P. Matýsek
litografie 81/100
41 x 30 cm
Signatura: O. Karlíková 98
litografie 6/50
30 x 21,5 cm
Signatura: K 88