emailový lak, sololit
179,5 x 119,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1992
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
100 x 89,5 cm
Signatura: sign. PD Rittstein 86
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
68 x 55 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 86
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
42 x 53 cm
Signatura: sign. DU Křenovy dvory 64 Valter
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |
olej, plátno
105 x 116 cm
Signatura: sign. PD Valter 93
komb. technika, plátno
70 x 80 cm
Signatura: sign. E. Ovčáček 80
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
2006
komb. technika, tužka, železo, dřevěná deska
63 x 61 cm
Signatura: sign. na rubu Kolíbal 2006
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
1989 - 1990
olej, plátno
32,5 x 32,5 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
1988/2002
serigrafie 18/39
52 x 26 cm
Signatura: sign. DU Jan Kubíček 1988/2002
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kombinovaná technika, fix, tuš, pastel
73 x 51 cm
Signatura: sign. DU Milan Grygar 1969
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
mosaz, dřevo, 18/25
v. 33 x 26 x 18 cm
Signatura: sign. zespodu autorova etiketa K. Malich
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
barevná serigrafie 87/100
39,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 87/100
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu 14/50
75,5 x 53 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1974
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
komb. technika, kresba plamenem, ruční papír
79 x 107 cm
Signatura: sign. PD Magdalena Jetelová 93
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
komb. technika, ruční papír
53 x 78,5 cm
Signatura: sign. na rubu Island projekt Magdalena Jetelová 93
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
2009
olej, plátno
155 x 128 cm
Signatura: sign. na rubu Kokolia 2009 Kupka
olej, cín, plátno
34 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu JK 57
olej, sololit
54 x 68 cm
Signatura: PD V. Beneš 75
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
2 x kresba tuší
10 x 13 / 10 x 16 cm
Signatura: 2 x Feigl
kresba tuší, akvarel
24 x 32,5 cm
Signatura: PD P. Kotík
50. léta
19 x 13 cm
Signatura: PD K. Válová
26 x 32 cm
Signatura: UD V. Sychra 44
tempera, kvaš, karton
44 x 58,5 cm
Signatura: PD Jiří Hudeček 1936 Horní Dvořiště
30 x 48 cm
Signatura: UN Bělocvětov