olej, lepenka
24,5 x 33 cm
Signatura: PD K. Liebscher
38 x 46 cm (výřez)
Signatura: PD F Krejčí 48
olej, malířská lepenka
30,5 x 50 cm
Signatura: PD Schauer
80. léta 20. století
dřevěná lepená plastika, lak
117 x 110 x 104 cm v x d x š
olej, dřevotříska
15 x 30,5 cm
Signatura: PD Jan Wolf
olej, malířská lepenka
25 x 35 cm
Signatura: LD Rulíšek
kvaš, vrypy, karton
59,5 x 41,5 cm (výřez)
Signatura: LD K. Souček 68
olej, tužka, vrypy, sololit
54 x 45,5 cm
Signatura: PD Vašica O.
olej, lepenka
28 x 36,5 cm
Signatura: PD Kloc
litografie
24,5 x 22 cm
Signatura: PD F. Bílkovský
43,5 x 32 cm (výřez)
Signatura: PD Weirauch
53 x 34 cm
Signatura: PD E. Weirauch
olej, plátno
84 x 106 cm
Signatura: PD Rud. Uherek 1927
olej, plátno
41,5 x 68,5 cm
Signatura: LD K. Živný 47
olej, plátno
42 x 58 cm
Signatura: PD Konečný Jos.
fix
32,5 x 22,5 cm (výřez)
Signatura: Valenta B.
fix
32,5 x 22,5 cm (výřez)
Signatura: Valenta B.
fix, běloba
32,5 x 22,5 cm (výřez)
Signatura: Valenta
28 x 21,5 cm
Signatura: Emil Wänke 1945
barevná litografie
32 x 24,5 cm
Signatura: V. Kubašta 45 v tisku
rytina
21 x 26 cm
Signatura: Henry Winkles v tisku
barevná litografie
25,5 x 36 cm
Signatura: F. Hoplíček 44
2002
litografie
12,5 x 8 cm
Signatura: Jiří Bouda 02
barevná litografie
6 x 4 cm
Signatura: T. Bím