olej, lepenka
25,5 x 33,5 cm
Signatura: LD Vlad. Panuška
olej, plátno
56,5 x 47 cm
Signatura: PD Pierre Leprade
olej, plátno
66 x 71 cm
Signatura: PD monogram OP 1995
olej, plátno
34 x 29 cm
Signatura: PD Jos. N.
tempera, sololit
20 x 22 cm
Signatura: PD Petr Poš 78, LD Kosmický strojek
kolorovaná suchá jehla
17,5 x 13,5 cm
Signatura: UD Boštík
kolorovaná suchá jehla
17,5 x 13 cm
Signatura: UD Boštík
barevný lept, akvatinta
24,5 x 15,5 cm
Signatura: PD V. Röhling, LD V. Röhling v tisku, autorské razítko
kresba tuší, akvarel, ruční papír
18,5 x 25 cm
Signatura: PD Renčín
35,5 x 25,5 cm (výřez)
Signatura: PD 23. XII. 1919
akvarel, kvaš, karton
31,5 x 46,5 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček 44
olej, překližka
21,5 x 29 cm
Signatura: PD V. Rolín
olej, překližka
50 x 47 cm
Signatura: PD V. Rolín
tempera, lepenka
46 x 61 cm
Signatura: PD F. Malý 58
olej, překližka
22 x 29 cm
Signatura: PD V. Rolín
olej, překližka
30 x 39,5 cm
Signatura: PD Otta Molitor
19,5 x 21,5 cm (výřez)
Signatura: PD Grus
olej, sololit
63 x 37 cm
Signatura: PD V. Topinka
olej, tempera, karton
33 x 58 cm (výřez)
Signatura: PD R. Hanych
olej, sololit
65 x 121 cm
Signatura: LD V. Tittelbach
olej, plátno
83 x 125 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský 53
olej, plátno
73 x 100 cm
Signatura: LD Čížek 56
lept 13/70
10,5 x 8 cm
Signatura: J. Pileček 80
2009
litografie
34,5 x 48,5 cm
Signatura: Načeradský 2009