25,5 x 42 cm
Signatura: Petr Dillinger
kvaš, pastel
58 x 43 cm
Signatura: PD Načeradský 77
linoryt, akvarel 17/30
20 x 20 cm
Signatura: I. Ouhel 99
23 x 44 cm
Signatura: PD Milan Med
linoryt, akvarel, autorský tisk
20 x 20 cm
Signatura: I. Ouhel 1999
kresba uhlem
40 x 29 cm
Signatura: UD M. 66
barevná litografie 8/40
31,5 x 43 cm
Signatura: PD Dytrychová 88
litografie 13/20
33 x 26 cm
Signatura: PD Dytrychová 88
litografie 125/150
24 x 22,5 cm
Signatura: F. Volf
barevná serigrafie
24 x 18 cm
Signatura: Valter K.
kvaš
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Načeradský 94
10,5 x 41,5 cm
Signatura: ABorn v tisku
19,5 x 15,5 cm
Signatura: monogram HE 90
17 x 14 cm
Signatura: monogram HE 90
33 x 21 cm
Signatura: UD V. Bláha 89
pastel, barevné křídy
41,5 x 42 cm
Signatura: Škarohlíd 1988 na rubu
litografie 87/110
42,5 x 30 cm
Signatura: PD Karel Nepraš 1992
21 x 16,5 cm
Signatura: monogram HE 90
lept 75/135
29,5 x 23,5 cm
Signatura: PD J. Válová 92
2010
lept 45/80, III. stav
12 x 9 cm
Signatura: Tomáš Hřivnáč 2010
2010
lept 2/80, III. stav
12 x 9 cm
Signatura: Tomáš Hřivnáč 2010
lept 79/150
23,5 x 37,5 cm
Signatura: PD K. Válová 92
2010
lept 19/80, III. stav
12 x 9 cm
Signatura: Tomáš Hřivnáč 2010
barevná serigrafie 24/90
37 x 27 cm
Signatura: PD Zorka Ságlová 1997