32 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD Kupka
Vyvolávací cena: | 1 850 000 Kč |
olej, karton
31,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD Molnár
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
tuš, akvarel
22 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD F. Hudeček 58
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, karton
51 x 37 cm
Signatura: sign. PD Veris
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
34 x 43 cm
Signatura: sign. PD Tikal 46
Vyvolávací cena: | 69 000 Kč |
akvarel, uhel
78 x 58 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Frant Hudeček 48
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
tempera, akvarel, pastel
78 x 59 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Fr Hudeček 48
40. léta 20. s
olej, plátno
20,5 x 18,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
24,5 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Janeček 48
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
dřevoryt, papír
20,3 x 20,5 cm (formát papíru
Signatura: sign. PD tužkou
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
tuš, papír japan
44,5 x 37,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kresba tužkou na papíře
39 x 54 cm
Signatura: sign. PD Toyen 1919
olej, plátno
32 x 24 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 165 000 Kč |
olej, karton
23 x 31 cm
Signatura: sign. PD J. Paur
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1951
olej, plátno
61 x 121 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 51
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, sololit
19 x 30 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 1970
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, sololit
75 x 59 cm
Signatura: sign. PD K. Válová
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kolem r. 1950
olej, sololit
66 x 122 cm
Signatura: sign. LD V. Tittelbach
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
75 x 37,5 cm
Signatura: sign. PD monogramem SP 80
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, sololit
45,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD Paderlík 63
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
33 x 42 cm
Signatura: sign. PD J. Paur 50
olej, plátno
81 x 100 cm
Signatura: sign. PD O Stritzko 1966
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
49 x 46 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1982
odlitek, olovo, částečně zlaceno
výška 65 cm
Signatura: sign. na podstavci O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |