suchá jehla 23/50
32 x 20 cm
Signatura: O. Smutný 01
2000
barevná serigrafie 48/70
31,5 x 21,5 cm
Signatura: T. Klímová 2000
barevná litografie
18,5 x 14,5 cm
Signatura: Hampl 70
barevná litografie
46,5 x 22 cm
Signatura: PD Miró v tisku
olej, plátno
65 x 85 cm
Signatura: PD Svoboda
olej, plátno
120 x 100 cm
Signatura: PD Svododa
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: PD Svoboda
litografie 56/100
34,5 x 28 cm
Signatura: Michal Gabriel 1999
barevná litografie
34,5 x 27,5 cm
Signatura: Antonín Střížek 1998
2004
barevný dřevoryt 45/50
35 x 22 cm
Signatura: Hodonský 2004
bronzová plaketa
58,5 x 16 cm
Signatura: PD Uprka
barevná litografie 19/200
27 x 42 cm
Signatura: N. Synecká
barevná litografie 56/100
35 x 28 cm
Signatura: Antonín Střížek 1999
linoryt, akvarel
23 x 16,5 cm
Signatura: PD AMoravec, LD p.f. 1966
14 x 18,5 cm
Signatura: PD V. Silovský
barevný lept s akvatintou
22 x 26 cm
Signatura: PD J. Stretti-Zamponi, LD J. Stretti-Zamponi v tisku
2006
dřevoryt, akvarel 47/50
30 x 20 cm
Signatura: I. Ouhel 06
kombinovaná grafická technika 3/60
71 x 54,5 cm
Signatura: UD * Dokoupilova
12 x 9 cm
Signatura: Istler 98
olej, tužka, vrypy, sololit
54 x 45,5 cm
Signatura: PD Vašica O.
12 x 9 cm
Signatura: Istler 98
grafický list
37,5 x 28 cm
Signatura: Urbásek
olej, plátno
77 x 98,5 cm
Signatura: PD R. Brun 40
barevná litografie 66/130
37,5 x 48 cm
Signatura: Liesler 85