olej, překližka
60 x 55,5 cm
Signatura: sign. PD Beneš V 71
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, sololit
22,5 x 45 cm
Signatura: sign. PD Beneš V. 77
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
enkaustika, plátno
74 x 82 cm
Signatura: sign. PD Ronovský 69
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olověná plastika, zlaceno
v. 55 cm
Signatura: značeno na podstavci razidlem O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
38 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD Klápště 88
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, dřevěná deska
25 x 16 cm
Signatura: sign. NU Brunovský 72
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, sololit
36 x 45 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1983
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno, sololit
34 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD K. Oberthor 91
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
65,5 x 46 cm
Signatura: sign. DU V. Komárek 1999
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
90 x 66 cm
Signatura: sign. PD V. Komárek 89
2004
kombinovaná technika, akvarel, kvaš
30 x 19,5 cm
Signatura: sign. NU ABorn 2004
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
2007
akvarel, pastel, karton
25 x 32 cm
Signatura: sign. PN ABorn 2007
olej, plstěný klobouk
r. 43 cm
Signatura: sign. PD na krempě ABorn 94
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kolorovaný lept
39,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 92
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
olej, plátno
85 x 65 cm
Signatura: sign. LD Chaba
akryl, plátno
65 x 55 cm
Signatura: sign. PD Liesler 2001
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
monotyp, kvaš
40 x 46 cm
Signatura: sign. PD Kolínská 1960
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
monotyp, koláž, kolorováno kvaší a akvarelem
26,5 x 46 cm
Signatura: sign. PD Kolínská 1959
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
32 x 44 cm
Signatura: sign. PD Piesen 57
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kolem r. 2000
akryl, olej, plátno
81 x 100 cm
Signatura: sign. LD Franta
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
60. léta 20. století
olověná plastika
v. 55 cm
Signatura: značeno LD razidlem M CH 1-5
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
60. léta 20. století
bronzová plastika
v. 35 cm
Signatura: neznačeno
olej, dřevěná deska
28 x 36 cm
Signatura: sign. PD Vyleťal
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
45 x 35 cm
Signatura: sign. PD 2001 Antonin Střížek