olej, dřevěná deska
55 x 50,5 cm
Signatura: PD Kučera 61
barevná litografie
38 x 31,5 cm
Signatura: PD Neprakta 1983
linoryt, akvarel 35/50
20 x 30 cm
Signatura: I. Ouhel 2001
37,5 x 28 cm
Signatura: PD Jiří Trnka v tisku
2005
linoryt, akvarel 27/50
30 x 19,5 cm
Signatura: I. Ouhel 05
1971, 2003
ofset 59/60
42 x 29,5 cm
Signatura: D. Chartný 71, 03
olej, malířská lepenka
50 x 66 cm
Signatura: PD F. Šrabánek.
lept 22/100
17,5 x 23 cm
Signatura: Čepelák 1959
lept, akvatinta
27 x 37,5 cm
Signatura: AJ Alex
olej, malířská lepenka
68,5 x 98 cm
Signatura: LD F. H. Herink 49
lept, suchá jehla, akvatinta 1/3, 2.stav
25,5 x 28,5 cm
Signatura: Talabardon 64
barevná serigrafie 1/30
69,5 x 90 cm
Signatura: Jankovič 80
akvarel, kvaš
51 x 35 cm
Signatura: monogram HV
15 x 10 cm
Signatura: monogram AP v tisku
fix, akvarel
14,5 x 21,5 cm
Signatura: autorské razítko na rubu
kresba tuší, pastel, ruční papír
9,5 x 13,5 cm
Signatura: K. Nepraš na rubu
kresba tuší, ruční papír
14,5 x 10,5 cm
Signatura: K. Nepraš na rubu
10,5 x 12 cm
Signatura: K. Nepraš na rubu
kresba tuší, ruční papír
14 x 19 cm
Signatura: K. Nepraš na rubu
kresba tuší, ruční papír
12,5 x 12,5 cm
Signatura: K. Nepraš na rubu
kresba tuší, ruční papír
13,5 x 18,5 cm
Signatura: K. Nepraš na rubu
kresba tuší, ruční papír
8,5 x 12 cm
Signatura: K. Nepraš na rubu
fix, akvarel
16,5 x 27 cm
11 x 19,5 cm
Signatura: K. Nepraš na rubu