kombinovaná technika (strukturální grafika)
25 x 19 cm
Signatura: PD Puchnarová 69
15,5 x 12,5 cm
16 x 12,5 cm
lept, zkušební autorský tisk
22 x 27,5 cm
Signatura: PD Coubine
8,5 x 11 cm
Signatura: v tisku VK - 37
1888
olej, dřevěná deska
26 x 20,5 cm
Signatura: LD Josef Ženíšek 88, přepsáno Ženíšek
olej, plátno
30 x 30 cm
Signatura: LD ÍVA 78
19 x 23 cm
Signatura: Josef Čapek 1931 - 5
kuličkové pero, fix
19,5 x 28,5 cm
Signatura: PD Hlinomaz
19 x 13,5 cm
Signatura: v tisku VK-31.
kombinovaná technika, kresba perem, papír
17 x 11 cm
Signatura: PD V. Z. 44
12,5 x 9 cm
Signatura: v tisku F M
12,5 x 9 cm
Signatura: v tisku F M
akvarel, pastel
26 x 18 cm
20 x 32,5 cm
Signatura: PD Wachsmann 28
40. léta
29,5 x 20,5 cm
Signatura: LN Majerník
30 x 43 cm
Signatura: LD Vojt. Sedláček 7./II. 42
akvarel, kvaš, karton
31,5 x 46,5 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček 44
3 x autorská barevná litografie
26 x 18 cm
Signatura: K. Oberthor 61
litografie
21,5 x 14,5 cm
Signatura: v tisku C B
barevná litografie
28,5 x 13 cm
Signatura: M. Vindišová 61.
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
31 x 3,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
litografie
21,5 x 14,5 cm
Signatura: v tisku C B
lept, kolorovaná varianta 1/1
34 x 49 cm
Signatura: UD Jiří Anderle 1988