kolorovaná plastika
v. 24,5 cm
Signatura: zespodu V. Preclík 1970
olej, plátno
41 x 61 cm
Signatura: PD J. Paur 1972
koláž, dřevo
40 x 30 cm
Signatura: na rubu Jiří Kolář
koláž, dřevo
50 x 35 cm
Signatura: na rubu Jiří Kolář 86 P.
olej, plátno
90 x 60,5 cm
Signatura: PD Kristian Kodet 93
enkaustika, plátno, sololit
100 x 73 cm
Signatura: PD V. Kiml 90
olej, akryl, plátno
54 x 54 cm
Signatura: LD Ota Janeček 90
originální fotografie
27,5 x 23,5 cm
Signatura: PD Sudek na podložce
tempera, tuš, koláž
31 x 42,5 cm
Signatura: PD monogram AH 65 Říčky
olej, enkaustika, plátno, dřevěná deska
70 x 50 cm
Signatura: PN Vilma Kotrbová 50
1973 - 1976
olej, sololit
10 x 15 cm
1970 - 1974
olej, sololit
28,5 x 12 cm
1974 - 1980
olej, sololit
13 x 13 cm
1969 - 1972
olej, sololit
20 x 26 cm
Signatura: PD Beneš
1969 - 1971
olej, sololit
48 x 48 cm
tempera, kvaš, bar. křídy, pastel
146 x 235 cm
Signatura: PD Istler 44
akvarel, pastel
29 x 17,5 cm
Signatura: PD Matal 47
kolem 1949
kvaš, tuš, uhel, papír na lepence
60 x 44 cm
Signatura: PD Matal
1953 tisk, 1961 malba
barevná litografie, akvarel
69 x 46 cm
Signatura: LD G Braque 1961, PD G. B. v desce
kresba tuší, pastel
17 x 21 cm
Signatura: LD P. K. 226
kresba uhlem
44 x 36,5 cm (výřez)
Signatura: PD monogram AP
olej, plátno
58,5 x 78,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 42
olej, malířská lepenka
32 x 42 cm
Signatura: PD M. Kopf 39
olej, plátno
52 x 82 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 40