lept 46/200
13,5 x 8,5 cm
Signatura: K. Šafář
kvaš, tuš, ruční papír
41 x 57,5 cm
Signatura: PD monogram 1999, Petr Kvíčala a monogram 1999 na rubu
2001 - 2005
6 x grafický list 22/50
11,5 x 8 / 18,5 x 10,5 cm
Signatura: 6 x O. Smutný
kombinovaná technika, barevný papír
53 x 38 cm
Signatura: PD I.T. 1977
kombinovaná technika, ruční papír
57,5 x 41 cm
Signatura: P. Kostrhun 93 na rubu
kombinovaná technika, papír
62 x 44,5 cm
Signatura: M. Magni 1989 na rubu
akryl, fotografický papír
40 x 29,5 cm
Signatura: M. Magni 1995 na rubu
45 x 33 cm
Signatura: LD Slavík 91
45 x 32,5 cm
Signatura: LD Slavík 92
kombinovaná technika, propalování, lak, voskový pastel
56,5 x 46 cm
Signatura: PD 91 K (vypálené) Klimeš
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: PD Malý
olej, plátno
40 x 60 cm
Signatura: LD Malý
olej, lepenka
24 x 29,5 cm
Signatura: LD nečitelná
30,5 x 20,5 cm výřez
Signatura: LD pozůstalostní razítko
kombinovaná technika, lepenka
28 x 34,5 cm
Signatura: LD J. Honsa
olej, lepenka
35 x 47 cm
Signatura: PD nečitelná
litografie 146/200
18 x 12,5 cm
Signatura: Jaroslav Sůra 1986
14 x 10,5 cm
Signatura: monogram v desce
17,5 x 11 cm
Signatura: Š. v tisku
olej, plátno
50 x 60 cm
17 x 10,5 cm
Signatura: Š. v tisku
litografie
21,5 x 15 cm
Signatura: Švabinský 930 v desce
olej, překližka
38 x 54,5 cm
Signatura: PD Oldřich Zezula 1943
akvarel
33 x 47 cm výřez
Signatura: PD Ed. Milén 39