kresba tuší, běloba
33 x 26,5 cm
Signatura: PD Krs XI. 47
63 x 36 cm
Signatura: PD Eva Václavková
barevná litografie 34/60
41 x 28,5 cm
Signatura: PD V. Bláha 80
ofset, akvarel, perforáž
34,5 x 18 cm
Signatura: PD JK 93
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
37 x 16 cm
Signatura: PD Olbram zoubek
11,5 x 15 cm
Signatura: PD M. Švabinský
48 x 61,5 cm
Signatura: PD Jaro Procházka
texty na ručním papíru 24/100
kresba tuší, akvarel
24,5 x 30 cm
Signatura: PD P. 1957
barevné křídy
17 x 26,5 cm
Signatura: LD M. Holý 60
akvatinta
16 x 14 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, LD monogram v tisku
chromolitografie
26,5 x 21,5 cm
Signatura: PD JP. v tisku
kresba uhlem
18 x 26,5 cm
Signatura: LD M. Holý 58
11,5 x 16 cm
17 x 14 cm
Signatura: monogram 90
kresba tuší, koláž
14 x 14,5 cm
15 x 20,5 cm
13,5 x 7,5 cm
tisk
13 x 16,5 cm
25 x 21 cm
Signatura: PD Holý 63
9 x 9 cm
1885
chromolitografie
19 x 25,5 cm
Signatura: Chittussi 1885 v tisku
olej, lepenka
48 x 35,5 cm
Signatura: PD Fr. Kocourek 45
fix, akvarel
12 x 16,5 cm
Signatura: V. a P. Herinkovi na rubu