litografie
64 x 48 cm
litografie
70 x 53,5 cm
barevná serigrafie 26/30
81,5 x 46,5 cm
Signatura: Vasarely
barevná litografie 49/175
66 x 72 cm
Signatura: M. Knight
barevná serigrafie
91,5 x 91,5 cm
barevná serigrafie 4/50
31 x 30,5 cm
Signatura: Jiří David
ofset, papír, lepenka 142/200
135 x 74,5 cm
Signatura: Milan Kunc 93
lept 2/4
58,5 x 50 cm
Signatura: Činčerová 71
suchá jehla 2/70
66,5 x 49,5
Signatura: Anderle
barevná litografie 41/275
65 x 56 cm
Signatura: John Hardy
barevný lept 10/60
41,5 x 24,5 cm
Signatura: Oldřich Kulhánek 1972
barevná litografie 4/80
54 x 37,5 cm
Signatura: Roučka
barevná litografie 80/200
42,5 x 62,5 cm
Signatura: Jiří Peca 87
barevná litografie 13/20
46,5 x 64,5 cm
Signatura: monogram 968
kresba tuší, pastel, akvarel
66 x 38,5 cm
Signatura: JVeris
barevná litografie 84/100
24 x 19 cm
Signatura: Velčovský
dřevoryt, papír japan
25,5 x 40 cm
Signatura: Kupka v tisku, autorské razítko Kupka
barevná serigrafie, autorský tisk
58 x 58 cm
Signatura: Novosad 73
grafický list
37,5 x 28 cm
Signatura: Urbásek
barevná litografie 105/180
76 x 54,5 cm
Signatura: K. Moritz
barevná litografie 164/275
71 x 51 cm
Signatura: John Hardy
barevná litografie 66/130
37,5 x 48 cm
Signatura: Liesler 85
2009
lak, barvivo , plátno
80 x 60 cm
Signatura: M. Houser 09 na rubu
akvarel
37,5 x 37,5 cm
Signatura: LD R. Marko.