barevná litografie
46,5 x 22 cm
Signatura: Miró v tisku
barevná litografie 22/100
42 x 30 cm
Signatura: Róna 97
2003
barevná litografie 71/100
46 x 30,5 cm
Signatura: T. Císařovský 2003
2003
barevná litografie
46 x 30,5 cm
Signatura: monogram 2003
2003
litografie 71/100
45,5 x 31 cm
Signatura: J. David 2003
barevná litografie 56/100
35 x 28 cm
Signatura: Antonín Střížek 1999
barevná litografie 56/100
35 x 28 cm
Signatura: T. Císařovský 99
litografie 56/100
34,5 x 28 cm
Signatura: Michal Gabriel 1999
barevná litografie 9/100
34,5 x 27,5 cm
Signatura: Antonín Střížek 1998
lept, kolorovano 3/100
15 x 11,5 cm
Signatura: J. Jíra
lept, novotisk 15/20
20 x 10,5 cm
Signatura: autorské razítko, monogram v tisku
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
29 x 21 cm
Signatura: Olbram Zoubek
33,5 x 25 cm
Signatura: Olbram Zoubek
29,5 x 15 cm
Signatura: Olbram Zoubek
34,5 x 25 cm
Signatura: Olbram Zoubek
35 x 25 cm
Signatura: Olbram Zoubek
19 x 15 cm
Signatura: Olbram Zoubek
18,5 x 15 cm
Signatura: Olbram Zoubek
14,5 x 15 cm
Signatura: Olbram Zoubek
barevná litografie 48/120
32,5 x 43 cm
Signatura: Liesler 81
barevná litografie, autorský tisk, 9/25
48 x 36,5 cm
Signatura: Liesler 95
2009
barevná litografie, autorský tisk
38 x 27 cm
Signatura: Jerie 09
2010
38 x 30 cm
Signatura: I. Grimmich 10
2010
53,5 x 37 cm
Signatura: Martin Salajka 2010