olej na překližce
36 x 50,5 cm
Signatura: signováno a datováno PN P. Kotík 26
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej na plátně
70 x 89 cm
Signatura: signováno a datováno PD P. Kotík 1925
1921
olej na plátně
75 x 59 cm
Signatura: signováno a datováno PD R Kremlička 1921
Vyvolávací cena: | 2 600 000 Kč |
kolem r. 1930
olej na plátně
60,5 x 80,5 cm
Signatura: signováno iniciály PD EA
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
bromostříbrná originální fotografie
29 x 22 cm
Signatura: signováno a datováno PD Drtikol 1930, slepotiskové razítko
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kolem r. 1933
akvarel, tuš na kartonu
24 x 35 cm
Signatura: signováno PD Jindřich Štyrský
Vyvolávací cena: | 430 000 Kč |
40. léta 20. s
olej na plátně, lepenka, vrypy
46 x 33 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
cca 1932
kresba tužkou na plátně
36 x 27 cm
Signatura: signováno PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej na plátně
32,5 x 45 cm
Signatura: signováno a datováno PN Čapek 31
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olejová tempera na plátně, původní autorův rám
39 x 62,5 cm
Signatura: signováno na šítku na rubu Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 4 800 000 Kč |
olej na plátně
44 x 70 cm
Signatura: signováno a datováno PD V. Špála 37
Vyvolávací cena: | 890 000 Kč |
olej na plátně
28 x 42 cm
Signatura: signováno PD M. Kopf, Tahiti
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej na plátně
54,5 x 73,5 cm
Signatura: signováno PD M Kopf 38.
olej na plátně
100 x 81 cm
Signatura: signováno LD V. Beneš
olej, olejová tempera na plátně
51,5 x 74,5 cm
Signatura: signováno a datováno PD Emil Filla 48
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
kvaš na kartonu
Signatura: signováno a datováno PN Jos. Lada 44
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
olej na plátně
70 x 100 cm
Signatura: signováno a datováno PD Jan Bauch 1947
Vyvolávací cena: | 790 000 Kč |
olej na malířské lepence
25 x 50 cm
Signatura: signováno PD KL
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej na malířské lepence
14,5 x 19,5 cm
Signatura: signováno a datováno LD Kamil Lhoták 59
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej na plátně (oboustranné)
116 x 89,5 cm
Signatura: signováno a datováno PD J. Kotík 56 XII
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej na plátně
205 x 129 cm
Signatura: signováno a datováno LD Endre Nemes 57
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
olej na plátně
125 x 80 cm
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, email na plátně
120 x 80 cm
Signatura: sign. PD Medek 67
Vyvolávací cena: | 1 250 000 Kč |
olej na sololitu
51 x 67 cm
Signatura: signováno a datováno LD Lacina 69
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |