27,5 x 33 cm
patinovaná sádra
16 x 60 x 6 cm
barevná litografie 20/36
47,5 x 37 cm
Signatura: Mžyk Josef 1975
olej, lepenka
57 x 47 cm
Signatura: na rubu Málek 15. XI. 57
patinovaná sádra, pryskyřice, dřevo
96 x 95 cm
1978 - 1980
olej, plátno, sololit
29,5 x 41 cm
Signatura: na rubu Beneš 1978 - 80
lept 7/25
45 x 30 cm
Signatura: PD Oldřich Kulhánek 1968
barevná litografie, autorský tisk
59 x 48 cm
Signatura: Mžyk Josef 1972
barevná serigrafie 36/200
43 x 30,5 cm
Signatura: Mžyk Josef 1980
olej, plátno
80 x 105 cm
Signatura: PD M Chlupáč
barevná serigrafie, autorský tisk 6/7
41,5 x 54,5 cm
Signatura: Mžyk Josef 1973
barevná serigrafie 13/18
51,5 x 40 cm
Signatura: Mžyk Josef 1972
olej, plátno
110 x 45 cm
Signatura: na rubu Jitka Kolínská
olej, plátno
33 x 42 cm
Signatura: PD J. Paur 50
barevná serigrafie 18/200
60,5 x 42 cm
Signatura: Mžyk J. 1977
olej, sololit
45,5 x 46,5 cm
Signatura: PD Paderlík 63
kolem r. 1950 - 1955
olej, sololit
66 x 122 cm
Signatura: LD V. Tittelbach
34 x 43 cm
Signatura: PD Tikal 46
olej, karton
51 x 37 cm
Signatura: PD Veris
22 x 17 cm
Signatura: Vik, Vik - 34 v tisku
23 x 18 cm
Signatura: Vik v tisku
tempera, katon
40 x 49 cm
Signatura: PD P. Kotík 32
1922
uhel, tužka, papír
27,5 x 21,5 cm
Signatura: PD monogram AP
strukturální grafika
25 x 17,5 cm
Signatura: Zeithammel